قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

مؤمنی: علیه فکری دسیسه شده است/ در استقلال سرمربی به دستیاران کمک می‌کند!

خبرورزشی – محمد مؤمنی مهاجم اسبق استقلال حمایت مشروط هیئت‌مدیره از محمود فکری را باعث وارد کردن استرس بیشتر به سرمربی دانسته و معتقد است این‌گونه تصمیمات بیشتر برای آرام کردن هواداران در روزهای پرالتهاب کنونی است.

اخبار استقلال را دنبال می‌کنید؟
بله، مگر می‌شود نسبت به استقلال و اخبار آن بی‌تفاوت بود. شرایط فعلی به شکلی است که هواداران پس از چند سال ناکامی دوست دارند تیم‌شان قهرمان شود و این خواسته به هیچ عنوان نابجا و زیادخواهی نیست. من به آنها حق می‌دهم چراکه اگر انتقاد می‌کنند به دلیل سؤال و جواب‌هایی است که در اجتماع با آن روبه‌رو هستند و باید به گونه‌ای خود را تخلیه کنند. باید به حرف سرمایه‌های واقعی باشگاه گوش کرد و چنانچه نسبت به انتقادات‌شان بی‌تفاوت باشیم ما نیز مقصر هستیم. باید با همت و وحدت استقلال را در مسیر قهرمانی قرار دهیم و این اتفاق همان چیزی است که همه دوستداران استقلال به دنبال آن هستند.

در جلسه هیئت‌مدیره رأی به ابقای مشروط محمود فکری داده شده است.
این اصلاً خوب نیست. با این تصمیم استرس سرمربی را بیشتر کردند و نتیجه آن باعث می‌شود فکری پرخاشگری بیشتری از خود نشان دهد. حمایت مشروط یعنی استرس دادن و عدم تصمیم‌گیری  صحیح سرمربی که می‌تواند باعث نتایج نامطلوب باشد. اگر قرار به حمایت است مشروط آن دیگر چیست؟! آقایان با این تصمیم سعی در آرام کردن هواداران داشتند تا آنکه بخواهند قوت قلبی برای کار در آرامش را به فکری بدهند. به نظرم این نوع رفتار با سرمربی‌ای که سال‌ها برای استقلال زحمت کشیده به هیچ عنوان منطقی نبوده و تأثیرات نامطلوبی بر جا خواهد گذاشت. بهتر است هیئت‌مدیره تصمیمات خود را به شکل قاطع‌تر بیان کنند تا همگان تکلیف خود را بدانند.

در چنین شرایطی مهدی قایدی ۶ روز است که در تمرینات شرکت نمی‌کند.
من فکر می‌کنم علیه فکری دسیسه شده است. بی‌شک چنانچه فردا یک سرمربی دیگر بیاید او در تمرینات شرکت خواهد کرد. امروزه بهترین ستاره دنیای فوتبال نیز حق ندارد از قوانین باشگاه تخطی کند. قایدی اجازه ندارد این رفتار را از خود نشان دهد. من فکر می‌کنم مهدی وسیله‌ای شده برای زیر سؤال بردن سرمربی نزد هواداران! فکری همان طور که تا به حال با بازیکن‌سالاری مبارزه کرده از این پس نیز باید با این‌گونه رفتارها مبارزه کند. با این شرایط فردا اگر یک مربی دیگر هم بیاید باید تن به خواسته‌های بازیکن بدهد. البته فکری در بعضی اتفاقات مقصر است. اگر افراد قوی کنار خود قرار می‌داد کسی جرأت سنگ‌اندازی نداشت. در استقلال بیشتر از آنکه دستیاران به سرمربی کمک کنند این سرمربی است که به آنان کمک می‌کند.

اخبار ورزشی وب سایت کیسه سوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *