قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

حرف آخر| هواداران بهتر از مدیران استقلال، فوتبال را می فهمند

خبرورزشی – محمود فکری مربی سالمی بود و باآرزوهای بسیار به استقلال آمد او روزهای اول حمایت هواداران و پیشکسوتان را هم پشت سر داشت چرا که در نساجی نتایج خوبی گرفته بود ولی امروز بهتر از هر کسی می داند که کار در استقلال قواعد خاص خودش را دارد و شبیه تیمهای دیگر نیست.

 روزی که فکری مقابل وریا غفوری و رشید مظاهری که هردو از نظر فنی از بهترین های ایرانند کوتاه آمد، نوشتیم که او در استقلال تمام شد. تقریبا از همان روزها اکثر هواداران استقلال هم امیدی به آینده تیم شان با محمود فکری نداشتند کافی بود سری به فضای مجازی بزنید تا این موج ناامیدی را ببینید اما مدیران استقلال بار دیگر و شاید برای صدمین بار در سال‌های گذشته ثابت کردند که نه یک گام بلکه چندین و چند گام از هواداران و عامه مردم عقب ترند و  فوتبال را به اندازه آنها نمی فهمند. هواداران استقلال حداقل از ۵ هفته قبل ناامید شده بودند و حرف از مربی جدید می زدند البته شما اگر یک مربی می آ ورید باید حداقل یک نیم‌فصل پشت او بایستید اما خب روند تیم محمود فکری و نمودار حرکتی اش مثبت نبود و این را هوادار به مراتب زودتر از مدیران باشگاه استقلال فهمید.

ای کاش روزی فرا برسد که برای انتخاب مدیرعامل و حتی سرمربی تیم ها از هواداران نظر خواسته شود چرا که آنها به مراتب عاشق‌تر ازمدیران هستند و البته تجربه ثابت کرده که علاوه بر عاشقی فوتبال را هم بهتر می‌فهمند و آنالیز می‌کنند آنچه طی دو هفته گذشته در استقلال گذشت یک بار دیگر ثابت کردمدیران باشگاه های ما هرکاری بلد باشند به درد فوتبال نمی‌خورند وبا هیچ متر و معیار و منطقی نمی‌توان از عملکرد مدیریتی و فنی شان دفاع کرد.

اخبار ورزشی وب سایت کیسه سوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *