قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

ما برنده دربی هستیم حتی اگر ۱۰ بار زمان آن تغییر کند

خبرورزشی – در حالی که طبق برنامه اولیه ارائه شده توسط سازمان لیگ قرار بود استقلال و پرسپولیس چهارشنبه هفته آینده به مصاف همدیگر بروند، حالا در برنامه جدید این مسابقه ۴۸ ساعت دیرتر و در روز جمعه ۲۴ اردیبهشت برگزار خواهد شد.

ناگفته پیداست دربی پایتخت از چه اهمیتی برخوردار است و قطعاً بازیکنان هر دو تیم هم مانند هواداران انگیزه سرشاری برای برتری در این دیدار دارند چون به خوبی می دانند برتری  یا ناکامی در جدال سنتی تهران می تواند در آینده ورزشی آنها نقش بسزایی داشته باشد.

اتفاقاً استقلالی‌ها روز سه شنبه قبل از آغاز اولین جلسه تمرینی خود پس از بازگشت به ایران پیرامون تغییرات صورت گرفته در برنامه مسابقات لیگ با همدیگر صحبت می کردند و بعضی از آنها با اشاره به تعویق ۴۸ ساعته جدال با پرسپولیس مدعی بودند با توجه به شرایط خوب استقلال حتی اگر زمان بازی با پرسپولیس ۱۰ مرتبه دیگر نیز دستخوش تغییر شود باز هم آنها حریف سنتی خود را شکست خواهند داد و دست پر از میدان خارج می‌شوند.

استقلال آخرین مرتبه شهریور ماه سال گذشته توانست مقابل پرسپولیس در نیمه نهایی جام حذفی به پیروزی برسد. آبی پوشان همچنین از شهریورماه سال ۹۸ تاکنون دربی پایتخت را واگذار نکرده اند.

اخبار ورزشی وب سایت کیسه سوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *