پرسپولیس استرس دارد/ منظورم فرار به جلو نیست اما مقابل تیم خوبی به میدان می‌رویم/ نباید در تعیین قهرمان لیگ نقش داشته باشیم

خبرورزشی –

مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پرسپولیس اظهار کرد: طبیعی است که پیش‌بینی کنیم بازی سختی داریم. پرسپولیس در پنج‌سال گذشته یکی از بهترین‌های تیم‌های ایران است. چهار سال پیاپی قهرمان شده و در سال پنجم هم در صدر قرار دارد. این کیفیت پرسپولیس را نشان می‌دهد. واقعا بازی کردن برابر این تیم برای ما سخت است. این تیم کادر فنی بسیار فنی و با اخلاقی در اختیار دارد و این کار را برای ما سخت‌تر می‌کند. تیم آقای گل‌محمدی از تیم  کالدرون و حتی برانکو بهتر بازی می‌کند. همه این‌ها که گفتم نه برای اینکه فرار رو به جلو کنم، بلکه می‌خواستم از قدرت واقعی حریف سخن بگویم.

وی افزود: تیم ما از جوانان با انگیزه و با تجربه‌های با کیفیت بهره می‌برد. همیشه از جوانان تیم گفته‌ام اما امروز دوست دارم از بازیکنان با تجربه هم صحبت کنم که در نتایجی که به دست آوردیم نقش پر رنگی داشتند.

او تاکید کرد: فردا روزی است که باید برای شرافت فوتبال بازی کنیم. این را به بازیکنانم گفته‌ام و باز هم خواهم گفت. ما نباید تاثیری در سرنوشت قهرمانی داشته باشیم. ما باید کار خودمان را بکنیم و با همان توانی که برابر سایر تیم‌ها بازی کردیم، برابر پرسپولیس هم بازی کنیم تا نتیجه آنی باشد که خدا با توجه به تلاش تیم‌ها تعیین می‌کند. بنابراین بازی برای ما خیلی خوب خواهد بود چون هیچ استرسی برای بازی فردا نداریم. شاید پرسپولیس استرس داشته باشد اما ما استرس نداریم.

اخبار ورزشی وب سایت کیسه سوز

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *