آقای وزیر؛ اوضاع قاراشمیش است!/ اختلاف، مصاحبه تلویزیونی، تجمع مقابل وزارت ورزش، حمله‌های مددی و مجیدی …

خبرورزشی –

آرتین زهرابی؛ ماجرای مدیران باشگاه استقلال با فرهاد مجیدی از مرحله تعارفات مرسوم گذشته و وارد داستان تصمیم گیری شده است.

البته مدیران باشگاه که چه عرض کنیم؛ این وزارت ورزش است که که هنوز وضعیت مدیریتی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال را در دولت جدید مشخص نکرده و به نظر می‌رسد که در این رابطه به زودی باید تصمیم گرفت.

سنجش شرایط از سوی وزیر تازه نفس اما حق طبیعی اوست؛ با این همه فرصت چندانی وجود ندارد و تعلل بیشتر نیز نمی‌تواند گره ای از مشکلات باز کند. تجمع تکراری تعدادی هوادار مقابل ساختمان باشگاه یا وزارت ورزش، نشان می‌دهد که باید در این باره هر چه زودتر وارد فاز تصمیم گیری شد.

وزیر ورزش به خوبی می‌داند ادامه کار مدیران فعلی استقلال با فرهاد مجیدی در حال حاضر مقدور نیست؛ تعارفی هم در این زمینه وجود ندارد. یا احمد مددی و ملکیان باید بروند یا فرهاد مجیدی بماند؛ راه حل دوم نیز وجود ندارد.

اختلاف، مصاحبه تلویزیونی، تجمع مقابل وزارت ورزش، حمله های مددی و مجیدی/ آقای وزیر؛ اوضاع قاراشمیش است!

آقای وزیر باید دست به انتخاب بزند و این کلاف سردرگم را باز کند؛ یا باشگاه استقلال با همین مدیران و سرمربی خاصی که حدس زدن نامش چندان دشوار نیست باید کارشان را جلو ببرند؛ یا مجیدی در استقلال بماند و دیگران بروند…

معلق نگه داشتن فرآیند تصمیم سازی در استقلال، مشکلش این است که زمان بیش از این تلف می‌شود که اگر چنین نبود باید خیلی پیشتر از اینها برای استقلال تعیین تکلیف می‌شد. اتصال موقت مجیدی به مدیریت باشگاه در نقل و انتقالات، معنایی جز اینکه تیم استقلال با سلیقه همین سرمربی در حال بسته شدن است ندارد.

اگر عزمی‌برای ایجاد تغییرات در همان بدو کار وجود داشت شاید وضعیت به اصطلاح قاراشمیش نمی‌شد اما به وزیر جدید بابت حضور کوتاه مدتش در وزات ورزش هم حق می‌دهیم. او باید تصمیمش را بگیرد و از این لحظه به بعد هم کمی‌سرعت و دقتش را زیاد کند.

اخبار ورزشی وب سایت کیسه سوز

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *