مجیدی رفتنی شد یا مددی؛ شاید هر دو بروند!/ تصمیم نهایی هیئت مدیره استقلال؛ روز سرنوشت رسید

خبرورزشی –

اخبار واصله حکایت از آن دارد که قرار است جلسه مهم هیئت مدیره باشگاه استقلال شنبه در محل این باشگاه برگزار شود. برهمین اساس باشگاه استقلال بیاینه ای منتشر کرد و نسبت به تجمع هواداران احساسی جلوی در این باشگاه هشدار داد.

در بیانیه این باشگاه آمده است: ضمن تاکید دوباره بر ارج نهادن به نظرات هواداران واقعی استقلال، اعلام می‌دارد بر اساس برخی شایعات منتشره در شبکه‌های اجتماعی برخی افراد که منافع غیرمشروع‌شان در خطر است، با سوار شدن بر روی احساسات پاک هواداران قصد تجمع غیرقانونی دارند. بر اساس استعلام انجام گرفته از مراجع قانونی و انتظامی، حضور در تجمع اعتراضی اعلام شده به منزله برهم زدن نظم و امنیت شهر تلقی شده و این موضوع با اعمال قانون همراه خواهد بود. خط‌دهندگان و تحریک کنندگان اصلی برگزاری اینگونه تجمع‌ها پیگرد قضایی خواهند شد.

در این راستا شنیدیم اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال به جمع بندی نهایی برای برکناری فرهاد مجیدی از سرمربیگری این تیم رسیده و بر همین اساس پیش‌بینی‌های لازم برای عدم تجمع اعتراض آمیز هواداران را با انتشار بیانیه انجام داده اند.

همچنین شنیده می‌شود این احتمال هم وجود دارد برای ساکت کردن منتقدان و طرفداران فرهاد مجیدی، مدیرعامل باشگاه استقلال تغییر کرده و احمد مددی جای خود را به علی اصغر ملکیان بدهد.

اخبار ورزشی وب سایت کیسه سوز

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *