فتح‌الله‌زاده: فرقی نمی‌کند چه کسی مدیرعامل است/ امیدوارم حداقل یک جام بگیریم

خبرورزشی –

علی فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل سابق استقلال، امروز میزبان جلسه بین تمام مدیران سابق این تیم با سردار آجورلو بود در خصوص این جلسه گفت: من فکر می‌کنم این جلسه بعد از انقلاب سابقه نداشته و یکی از جلسات خوبی بوده که با ابتکار آقای آجورلو مدیرعامل محترم باشگاه انجام شد. ایشان دعوت کردند و فرمودند من میزبان باشم و تقریبا می‌شود گفت تمام مدیران عامل باشگاه حضور داشتند به غیر از آقای قریب، آشتیانی و خلیل زاده که در تهران نبودند و بقیه همه حضور داشتند. به نظر من جلسه بسیار پرباری بود و نشان می‌دهد که یک اتحاد خیلی خوبی بین مدیران عامل شکل گرفته و همه آمدند پای کار  تا به مدیر عامل جدید، آقای آجورلو، که در شرایط بسیار سخت مالی و کاری مسئولیت پذیرفتند کمک کنند. امیدوارم ایشان بتواند باشگاه ما را به جایگاه واقعی خود برساند و ما هم همه مدیران همه گونه در خدمت ایشان خواهیم بود و از هواداران هم می‌خواهیم با صبوری استقلال را به جایگاه اصلی خود برسانیم و امسال حداقل یک جام بگیریم و بتوانیم هواداران را خوشحال کنیم.

او در مورد اتحاد بین مدیران، پیشکسوتان و هواداران گفت: مدیران با این شکل جمع شدیم تا از مشکلات با خبر شویم و اگر نظری داریم به مدیریت منتقل کنیم و انتظار داریم در گروه پیشکسوتان اگر چند دستگی هست آنها هم با هم جلسه بگذارند و متحد شوند. مخصوصا این بحث در هواداران هم خیلی مهم است و آنها باید یک پارچه پشت تیم باشند و فرقی نکند چه کسی مدیرعامل است و آن کسی که امروز مدیرعامل است را باید کمک دهیم. امروز همه باید کمک حال آقای آجورلو باشند تا استقلال به ساحل امن برسد.

فتح‌الله‌زاده ادامه داد: من تکلیفم مشخص است چه در استقلال مسئول باشم که کار می‌کنم و اگر نباشم هوادار هستم و روی سکوها می‌نشینم و تیم را تشویق می‌کنم. بنابراین ما استقلال را برای مقام و مرتبه‌اش انتخاب نکردیم و استقلال علاقه شخصی و قلبی بنده است و هرکس از من کمک بخواهد من دریغ نخواهم کرد.

او در خصوص اینکه خرید خارجی جدید آبی‌ها می‌تواند بمب این تیم لقب بگیرد یا خیر گفت: من بازی‌های فرانسه را پی‌گیری نمی‌کنم و نمی‌دانم سطح بازی یامگا، خرید جدید استقلال، در چه حد است و باید بازی‌هایش را ببینم و دو، سه بازی که بگذرد اظهار نظر خواهم کرد.

مدیرعامل سابق استقلال در مورد بحث‌هایی که در مورد خصوصی سازی مطرح است عنوان کرد: خصوصی سازی به شکلی که دوستان گفته بودند غلط است یعنی شما می‌خواهید بیست درصد سهام را بفروشید و آن پول به استقلال نمی‌رسید و وزارت ورزش برای خودش برمی‌دارد. پس استقلال ضرر می‌کند و ضمن اینکه با فروش بیست درصد بازهم وزارت می‌خواهد مدیرعامل و هیئت مدیره انتخاب بکند و باز این سودی به حال باشگاه ندارد و استقلال را به نابودی می‌کشاند. ما با خصوصی سازی‌ای که صد در صد سهام را واگذار کنند به هوادار، پیشکسوت و خریدار موافقم. اگر نمی‌توانند این کار را بکنند پنج ساله پیمان مدیریت ببندند و اگر خوب کار کرد پنج سال دیگر تمدید کنند و اگر نکرد به کس دیگری بدهند. با این وضع هم کل سهام دست دولت می‌ماند و هم باشگاه با یک مدیریت خصوصی و صاحب نظر طرف می‌شود و کارش را ادامه می‌دهد.

او در پایان در خصوص کمپ تمرینی آبی‌ها گفت: استقلال زمین دارد و زمان آقای قلعه نویی هم در آن زمین تمرین می‌کردیم. دوستان بی توجهی کردند و زمین خود را ول کرده و مستاجر شده‌اند. ولی با دیدگاهی که آقای آجورلو دارند آنجا را رفتند دیدند و دستور دادند کارهایش انجام شود. انشاالله وقتی آن زمین آماده شود استقلال به خانه خودش برمی‌گردد و مطمئن باشید تیمی که در خانه خودش تمرین کند نوید قهرمانی هم خواهد داشت.

اخبار ورزشی وب سایت کیسه سوز

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *